Author: n***6
Date:
Review: easy to wear and very soft
顏色: SNatural
Price: HK$200.00
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 60 g |
| 長度 | 7.62 cm |
| 頭圍 | 55-60 cm |
| SKU | sb2410103127255391 |
Author: n***6
Date:
Review: easy to wear and very soft
顏色: SNatural
Author: 2***9
Date:
Review: It is very nice and beautiful, easy to wear
顏色: SNatural
Author: t***1
Date:
Review: I do not regret this purchase at all it's worth every penny. The quality is top-notch, and the price is incredibly reasonable for everything it offers. If you're in the market for a reliable and stylish smartwatch, I can wholeheartedly recommend getting the item. You won't be disappointed!
顏色: SNatural
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: love it❤️
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.